Kapadokya Yamaç Paraşütü

Turizm alanında yeni faaliyete geçirilen Kapadokya Yamaç Paraşütü turları artık hizmetinize sunulmaktadır. Bu doğa harikası bölgeye gelen misafirlerimiz için yep yeni bir aktivite hayata geçmiştir. Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Göreme, Ortahisar, Ürgüp' de konaklayan tüm misafirlerimiz Kapadokya' da Yamaç Paraşütü hizmetinde faydalanabileceklerdir.

Kapadokya Yamaç Paraşütü için konakladığınız bölge yada otelden transfer araçlarımız ile alınıp, Ürgüp ofisimize yada direk uçuş bölgesine kadar transfer hizmetini sunuyoruz. Uçacağınız dağa kadar gelişiniz tamamlandıktan sonra dağa çıkış ve ufak bir brifing ardından hazırlıklarımız başlıyor. Tepeye çıktıktan sonra Pilotlarımız ile kendinizi muhteşem Kapadokya manzarasına bırakıyorsunuz. Peri bacalarını yukarıdan görmek ve tarihi bölgede rüzgarı hissederek özgürlüğün tadını çıkartıyorsunuz. Tüm bunları gerçekleştirmek için rezervasyon yaptırmanız yada anlaşmalı satış ofislerimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Sabah 8 ile gün batımına kadar Kapadokya Yamaç Paraşütü hizmetimiz devam etmektedir. İstediğiniz saat diliminde bu keyfi yaşayabilirsiniz.

+90 553 262 30 24

Dündar KARA

Tandem Kapadokya Yamaç Paraşütü Nedir ?

Öncelikle Kapadokya' da yamaç paraşütü yapacak misafirlerimize Tandem uçuş hakkında bilgi verelim. Tandem uçuşlar 2 kişi ile yapılır ve sevk irade her zaman profesyonel pilottadır. 42 m2 lik paraşütten oluşur. Uçuş gerçekleşirken pilot ile yolcu birbirlerine terazi adı verilen bir sistem ile bağlanır. Rüzgarın gelmesiyle birlikte tandem pilotu kanadını kaldırır ve paraşütünün içini hava ile doldurduktan sonra uçuş için hazır hale getirir. Sonrasında ise yapmak gereken tek şey birkaç adım atarak yamaçtan havalanmaktır. Tüm bunların yapılması için yolcunun hiç bir eğitim almasına gerek yoktur. Tandem uçuş yolcu ile Tercübeli Pilotlarımızın birlikte uçuşu demektir. Yani Yamaç Paraşütü ile 2 kişi ile uçuş gerçekleştirilecektir. Tepeye ulaştığımızda ağırlıklarınıza göre pilot paylaşımı yapılmaktadır. Sizde deneyimli ve Sertifikalı Pilotlarımız ile uçuş için hazırlıklarınızı tamamlıyor olacaksınız. Sonrasında ise adrenalin dolu bir uçuş sizleri bekliyor olacaktır.

Kapadokya Yamaç Paraşütü' nü Kimler Yapamaz ?

Yamaç paraşütü tatilleriniz için unutulmaz bir anı yaşatmaktadır. En ucuz ve adrenalin yüklü yapabileceğiniz bir aktivitedir.

  • Kalp hastalığı ve rahatsızlığı olanlar.
  • Astım rahatsızlığı olanlar.
  • Ağırlığı 100 kilonun üzerinde olanlar.
  • Hamilelik durumu olanlar.

Skywalkers Elite firması olarak sizlere Kapadokya' daki Yamaç Paraşütü zevkini yaşatmak için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Rervasyonlarınız ve her türlü sorularınız için Mobil :+90 553 262 30 24 Telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.